CMI plaza - naladěno pro Vás

Přeskočit obsah

Virtuální prohlídka CMI plaza

Společnost CMI Music s.r.o. pro Vás připravila virtuální prohlídku obchodního domu CMI plaza. Jednotlivé prohlídky jsou pouze ilustrativní (byly získány na počátku roku 2010), nejedná se o aktuální zobrazení nabídky hudebních nástrojů v obchodním domě CMI plaza.

Po načtení virtuální prohlídky ji můžete ovládat tak, že uvnitř okna budete držet levé tlačítko myši a tahat libovolně do všech stran. K ovládání můžete také použít ovládací prvky v okně virtuální prohlídky.

Virtuální prohlídka č.1 Virtuální prohlídka č.2 Virtuální prohlídka č.3 Virtuální prohlídka č.4 Virtuální prohlídka č.5 Virtuální prohlídka č.6 Virtuální prohlídka č.7 Virtuální prohlídka č.8 Virtuální prohlídka č.9 Virtuální prohlídka č.10 Virtuální prohlídka č.11 Virtuální prohlídka č.12
Plán obchodního domu CMI plaza

Virtuální prohlídka č.1

Virtuální prohlídka zachycuje prostory ihned při vstupu do obchodního domu CMI plaza. V této části je možné si vybírat z nabídky stage pian.

Virtuální prohlídka č.1

Virtuální prohlídka č.2

Virtuální prohlídka zachycuje prostory v přízemí obchodního domu CMI plaza před schodištěm do druhého patra s další nabídkou hudebních nástrojů.

Virtuální prohlídka č.2

Virtuální prohlídka č.3

V přízemí obchodního domu CMI plaza dále naleznete pestrou nabídku saxofonů včetně příslušenství.

Virtuální prohlídka č.3

Virtuální prohlídka č.4

Virtuální prohlídka č.4 nabízí pohled na sortiment pod schody do druhého patra CMI plaza, kde naleznete např. nabídku reproduktorů Yamaha.

Virtuální prohlídka č.4

Virtuální prohlídka č.5

Virtuální prohlídka č.5 zachycuje přízemí obchodního domu CMI plaza, kde naleznete mimo jiné širokou nabídku klasických kytar od různých výrobců.

Virtuální prohlídka č.5

Virtuální prohlídka č.6

Virtuální prohlídka nabízí pohled na prodejní prostory v druhém patře obchodního domu CMI plaza, konkrétně s nabídkou elektrických kytar.

Virtuální prohlídka č.6

Virtuální prohlídka č.7

Nabídku digitálních pian a elektronických bicích nástrojů je možné si prohlédnout s pomocí virtuální prohlídky č.7.

Virtuální prohlídka č.7

Virtuální prohlídka č.8

Virtuální prohlídka č.8 zachycuje prostory v druhém patře obchodního domu CMI plaza, a to s nabídkou bicích a smyčcových hudebních nástrojů.

Virtuální prohlídka č.8

Virtuální prohlídka č.9

Virtuální prohlídka nabízí pohled na prodejní prostory dechových hudebních nástrojů, konkrétně na prodej trumpet, trubek či pozounů.

Virtuální prohlídka č.9

Virtuální prohlídka č.10

Virtuální prohlídka č.10 zachycuje nabídku komb, které se nachází v druhém patře obchodního domu CMI plaza v samostatné prodejní místnosti.

Virtuální prohlídka č.10

Virtuální prohlídka č.11

S pomocí virtuální prohlídky č.11 si můžete prohlédnout nabídku smyčcových a bicích hudebních nástrojů v obchodním domě CMI plaza.

Virtuální prohlídka č.11

Virtuální prohlídka č.12

Virtuální prohlídka nabízí pohled na venkovní prostory před obchodním domem CMI plaza včetně parkoviště.

Virtuální prohlídka č.12

Virtuální prohlídka CMI plaza v Google Maps

Podívejte se na virtuální prohlídku našeho obchodního domu s hudebními nástroji, kterou naleznete v prostředí Google Maps. Mapu zobrazíte kliknutím na banner níže.

Virtuální prohlídka v prostředí Google Maps

Přejít na obsah

Otevírací doba

PO: 9:00 - 17:30

ÚT: 9:00 - 17:30

ST: 9:00 - 17:30

ČT: 9:00 - 17:30

PÁ: 9:00 - 17:30

SO: 9:00 - 13:00

2009 - 2021 © CMI plaza - obchodní dům | Hudební nástroje Yamaha | Mapa stránek | Odkazy