CMI plaza - naladěno pro Vás

Přeskočit obsah

Hudební nástroje v obchodním domě CMI plaza

Obchodní dům CMI plaza nabízí zákazníkům prezentaci široké škály hudebních nástrojů či produktů domácího audia videa značky Yamaha. Vystavené hudební nástroje je možné si osobně vyzkoušet a přesvědčit se tak o kvalitě produktů, které firma CMI Music s.r.o. nabízí jak v obchodním domě CMI plaza, tak i v elektronickém obchodě www.cmias.cz.

Klávesové nástroje (klávesy, keyboardy)

Klávesy resp. keyboardy řadíme mezi elektronické klávesové hudební nástroje. Keyboardy jsou rovněž označovány jako elektrofony, tedy hudební nástroje, které vytváří zvuk přeměnou elektrických kmitů na kmity akustické.

Vstoupit do elektronického obchodu do sekce Klávesy, keyboardy

Clavinova digitální piana

Clavinova digitální piana reprodukují zvuky velmi podobné zvukům klasického akustického piana. Digitální piana Vám dávaji možnost hrát současně různé zvuky dvou hudebních nástrojů, čímž můžete zvýšit možnost vytváření nových hudebních výrazů oproti jednoduchému vystoupení s klasickým hudebním nástrojem.

Vstoupit do elektronického obchodu do sekce Digitální piana

Syntetizátory

Syntetizátory jsou elektronické hudební nástroje, které dokáží vytvořit hudební zvuk pomocí tzv. syntézy zvuku. Syntetizátory můžeme dělit do dvou hlavních skupin (na základě formy zpracovávaných signálů) – syntezátory analogové a syntezátory digitální.

Vstoupit do elektronického obchodu do sekce Syntetizátory

Varhany

Varhany jsou v hudebním světě velmi často považovány za královský hudební nástroj. Ve varhanech se tóny tvoří v dřevěných nebo kovových píšťalách dvěma způsoby. A to buď chvěním vzduchových sloupců, nebo chvěním kovových jazýčků (podle druhu píšťal).

Vstoupit do elektronického obchodu do sekce Varhany

Klavíry a pianina

Klavíry a pianina se řadí mezi strunné hudební nástroje. Zařazení do této skupiny hudebních nástrojů je dáno tím, že u klavíru vzniká zvuk chvěním strun, které se rozkmitají úderem dřevěných kladívek. Klavíry (pianina) mají všestranné využití a to buď jako sólový či doprovodný hudební nástroj nebo jako součást orchestru.

Vstoupit do elektronického obchodu do sekce Klavíry a pianina

Kytary (klasické, elektrické, basové aj.)

Kytary patří mezi drnkací strunné hudební nástroje. Společnost CMI Melodia a.s. nabízí kytary od předních světových výrobců jako jsou např. Ashton, Ibanez, Fender, Yamaha, LTD, ESP, Alhambra a další. V nabídce jsou jak klasické kytary, tak i kytary elektrické, basové, levoruké či silent kytary.

Vstoupit do elektronického obchodu do sekce Kytary

Bicí hudební nástroje (bubny)

Bicí hudební nástroje (bubny zvané též perkuse) jsou pravděpodobně nejstarší a také nejobsáhlejší skupinou hudebních nástrojů. K vytváření zvuku u bubnů dochází pomocí úderů do hudebního nástroje, třesením hudebního nástroje, či škrábáním na hudební nástroj. Nabídka bicích nástrojů obsahuje celou škálu bubnů včetně možnosti zakoupení bicích sad.

Vstoupit do elektronického obchodu do sekce Bicí nástroje, bubny

Dechové hudební nástroje

Dechové hudební nástroje řadíme mezi tzv. Aerofony, což jsou hudební nástroje, které vydávají zvuk chvěním vzduchového sloupce. Dechové nástroje se zpravidla rozdělují do dvou hlavních skupin – dechové nástroje žesťové a dechové nástroje dřevěné. Mezi oblíbené dechové nástroje patří např. zobcové a příčné flétny, trbuky, saxofony, klarinet, fagoty, trombony aj.

Vstoupit do elektronického obchodu do sekce Dechové nástroje

Smyčcové hudební nástroje

Smyčcové hudební nástroje jsou podobně jako kytary řazeny mezi strunné hudební nástroje. Zdrojem zvuku je chvějící se struna, která je napnutá mezi dvěma pevnými body. V elektronickém obchodě je možné si objednat např. housle, violu, violoncello či kontrabas.

Vstoupit do elektronického obchodu do sekce Smyčcové nástroje

Akordeony

Akordeony je možné označovat rovněž jako tahací harmoniku. U akordeonů vzniká zvuk chvěním vzduchového sloupce. Pokud bychom akordeony členili podle způsobu provedení diskantové části, získali bychom dvě hlavní skupiny a to klávesové akordeony a knoflíkové akordeony.

Vstoupit do elektronického obchodu do sekce Akordeony

PA technika (PA systémy)

PA systémy jsou rovněž součástí nabídky společnosti CMI Music s.r.o. PA systémy jsou vhodné pro ty zájemce, kteří hledají kvalitní ozvučení hal, stadionů či amfiteátrů resp. ozvučení hudebních akcí. Výběr konkrétní PA techniky je závislý právě na tom, pro jaké účely má být použita.

Vstoupit do elektronického obchodu do sekce PA technika

Příslušenství pro hudební nástroje

Pro zájemce o kvalitní příslušenství pro hudební nástroje jsme připravili širokou nabídku těchto produktů od předních světových výrobců. Mezi nabízené příslušenství patří např. povlaky (kytarové, smyčcové, kombové aj.), kytarová pouzdra, stojany (notové, kytarové, mikrofonní či keyboardové), řemeny, struny, sluchátka, kabely, ladičky aj. příslušenství.

Vstoupit do elektronického obchodu do sekce Příslušenství

Noty, zpěvníky a učebnice

Nabídka studijních materiálů vhodných pro výuku hry na hudební nástroje. Noty, zpěvníky, texty, akordy, učebnice či školní hry, které je možné využít jak pro školní potřeby, tak i pro domácí výuku. Noty a zpěvníky nejen pro začínající hudebníky.

Vstoupit do elektronického obchodu do sekce Noty, zpěvníky a učebnice

Domácí audio video Yamaha

Firma Yamaha je celosvětově uznávaná jako vedoucí firma na trhu v oblasti produktů domácího audia videa. Předností produktů od firmy Yamaha je vynikající kvalita přirozeného zvuku splňující požadavky jak pro profesionální využití, tak i pro domácí potřeby.

Vstoupit do elektronického obchodu do sekce Domácí audio video

Audio video Yamaha

Pokud sháníte kvalitní DVD přehrávače či Receivery, můžete si vybrat z naší nabídky audio video produktů Yamaha. Chcete-li se přesvědčit o kvalitě nabízených produktů, budeme rádi, pokud nás navštívíte v našem obchodním domě CMI plaza.

Vstoupit do elektronického obchodu do sekce Audio video Yamaha

Mikrosystémy Yamaha

Mikrosystémy Yamaha vynikají zejména díky nepřekonatelné kvalitě zvuku a současně skvělému designovému zpracování, které se hodí do každého interiéru ať už ve Vaší domácnosti či firemní kanceláři. Díky svému unikátnímu systému šíření zvuku uslyšíte vždy perfektní basy nezávisle na tom, v jaké místnosti se budete nacházet.

Vstoupit do elektronického obchodu do sekce Mikrosystémy

Stolní audio systémy

Špičkové stolní audio systémy značky Yamaha, které využívají ty nejnovější technologie. Stolní audio systémy, které jsou plně kompatibilní s iPod/iPhone, s integrovaným dockem a ergonomickým ovládáním.

Vstoupit do elektronického obchodu do sekce Stolní audio systémy

Hifi technika Yamaha

V sekci Hifi technika Yamaha si můžete vybrat z celé řady osvědčených produktů, které si Vás získají jak svoji kvalitou, tak i svoji cenou. Máte-li zájem o stereo zesilovače, přehrávače CD, mikrosystémy, stereo receivery či stereo tunery, neváhejte nás kontaktovat.

Vstoupit do elektronického obchodu do sekce Hifi Yamaha

Reproduktory Yamaha

Samostatnou kategorií produktů domácího audia videa jsou reproduktory. Dle Vámi požadovaného typu je možné si u nás zakoupit či osobně vyzkoušet podlahové reproduktory, regálové (stojanové) reproduktory, centrální reproduktory, přenosné reproduktory, sady reproduktorů či subwoofery.

Vstoupit do elektronického obchodu do sekce Reproduktory

Stereo sluchátka do uší

Pokud si chcete vychutnat hudbu a zároveň při tom nerušit své okolí, pak je nutné mít vhodná sluchátka do uší. K dispozici je mnoho druhů sluchátek, která mají různá využití. Na trhu tak narazíte na sluchátka pro hifi techniku, sluchátka pro audio-video zařízení či sluchátka pro hudební nástroje.

Vstoupit do elektronického obchodu do sekce Sluchátka do uší


Přejít na obsah

Otevírací doba

PO: 9:00 - 17:30

ÚT: 9:00 - 17:30

ST: 9:00 - 17:30

ČT: 9:00 - 17:30

PÁ: 9:00 - 17:30

SO: 9:00 - 13:00

2009 - 2021 © CMI plaza - obchodní dům | Hudební nástroje Yamaha | Mapa stránek | Odkazy