CMI plaza - naladěno pro Vás

Přeskočit obsah

Archiv akcí v CMI plaza

V minulosti jsme pro Vás připravili mnoho zajímavých akcí, které si zde dovolujeme připomenout.

Hradec Music Show 2010

Ve dnech 28.-29. května 2010 se uskutečnil již druhý ročník prodejní výstavy hudebních nástrojů Hradec Music Show. Prodejní výstava se setkala s obrovským zájmem. Návštěvníci nám zanechávali velmi pozitivní ohlasy. Pokud jste se účastnili akce Hradec Music Show, budeme rádi za jakékoliv Vaše reakce na našem profilu na Facebooku.

Úspěch, který akce přinesla vystřídalo plánování nového již třetího ročníku Hradec Music Show, který by se měl uskutečnit první týden v červnu roku 2011.

Laco DECZI

Dne 15.10.2009 koncertoval v prostorách CMI plaza světoznámý trumpetista Laco Deczi se svou kapelou CELULA NEW YORK.

Laco DECZI Laco DECZI Laco DECZI Laco DECZI

Laco DECZI Laco DECZI Laco DECZI Laco DECZI

Tylova léta

14.9.2009 se uskutečnil v prostorách CMI plaza koncert tria vybraných muzikantů ze skupin AIRFARE, THE COOLERS, IMODIUM a ENTER. V Acoustic Jamu, jak byl tento koncert pojmenován, předvedli své skvělé výkony v připraveném speciálním akustickém setu Lukáš CHROMEK (AIRFARE), Dan FRANC (ENTER, IMODIUM) a Vlasta BUCEK (THE COOLERS).

Koncert proběhl v předvečer zahájení již 3. ročníku festivalu TYLOVA LÉTA Hradec Králové.

Česko - Slovenská Superstar

Česko - Slovenská SUPERSTAR

Obchodní dům CMI plaza zapůjčil na natáčení 1. Česko - Slovenské SUPERSTAR v Bratislavě digitální klavír YAMAHA CLP 265.

Guitarreando

V rámci kytarové soutěže GUITARREANDO HRADEC KRÁLOVÉ se v obchodním domě CMI plaza dne 21.května 2009 uskutečnil koncert iránského kytaristy a zpěváka SHAHAB TOLOUIE a jeho tria. Tohoto velmi zajímavého koncertu se zúčastnili téměř 100 hostů z řad soutěžících a porotců.

Shahab Tolouie Shahab Tolouie a jeho trio Shahab Tolouie a jeho trio Guitarreando 2009

Foto zdroj: ZUŠ Na Střezině

Bicí klinika Claudia Kryšpína

Dne 14.5.2009 zavítal do obchodního domu CMI plaza, se svým putovním seminářem, bubeník Klaudius Kryšpín, člen skupiny Pražský Výběr II. Za podpory společnosti Fast ČR, představil svou pódiovou bicí soupravu Mapex. Hojnému počtu návštěvníků předvedl koncertní program, který v následném semináři velmi názorně podrobně rozebral. Odpovědi na otázky ohledně hráčských technik pohotově prokládal množstvím názorných příkladů a ukázek. Skutečně žádný dotaz nezůstal bez odpovědi a akce se zdařile protáhla až do velmi pozdních nočních hodin.

Bicí klinika Claudia Kryšpína Bicí klinika Claudia Kryšpína Bicí klinika Claudia Kryšpína Bicí klinika Claudia Kryšpína

Bicí klinika Claudia Kryšpína Bicí klinika Claudia Kryšpína Bicí klinika Claudia Kryšpína Bicí klinika Claudia Kryšpína

Amati a Červený den

Dne 19.3.2009 proběhla v prostorách obchodního domu CMI plaza v Kladské ulici v Hradci Králové prezentační akce produktů výrobní společnosti Amati-Denak s.r.o. Kraslice s názvem Den hudebních nástrojů V.F.Červený / AMATI. K vidění, slyšení, vyzkoušení, ale i k rozebrání a podrobnému prozkoumání bylo téměř 200 dechových hudebních nástrojů. Akce podpořil svou účastí propagátor nástrojů V.F.Červený a vynikající hráč na trumpetu Prof.Zdeněk Šedivý - 1.trumpetista České filharmonie Praha, profesor na HAMU Praha.

Amati a Červený den Amati a Červený den Amati a Červený den Amati a Červený den

Amati a Červený den Amati a Červený den Amati a Červený den Amati a Červený den

Slavnostní otevření CMI plaza

9.10.2008 - v předvečer otevření CMI plaza se uskutečnilo slavnostní setkání obchodních partnerů a přátel CMI Music s.r.o.

Na tomto setkaní, kterého se zúčastnilo téměř 100 hostů, si přítomní hosté měli možnost v předvečer otevření obchodního domu CMI plaza prohlédnout jako první novou budovu včetně nabídky rozsáhlého sortimentu hudebních nástrojů. Ke zpříjemnění hráli v různých částech obchodního domu hudební soubory SARABANDA z Rychnova n/K, Saxofonový kvartet, STO bigband, Akordeonový kvintet z Hradce Králové. Ke skvělé náladě a atmosféře přispěla také týnišťská formace KOPLAHO a báječný raut od hradeckého ALDISU.

CMI plaza byla pak oficiálně otevřena pro veřejnost v 10.10.hod. 10.10.2008.

Vítání hostů v CMI plaza Slavnostní otevření CMI plaza Slavnostní raut Slavnostní otevření CMI plaza

Slavnostní otevření CMI plaza Slavnostní proslov Stříhání pásky Stříhání pásky

STO bigband Hudební soubor SARABANDA Slavnostní hudební vystoupení ve speciální formaci Slavnostní otevření CMI plaza


Přejít na obsah

Otevírací doba

PO: 9:00 - 17:30

ÚT: 9:00 - 17:30

ST: 9:00 - 17:30

ČT: 9:00 - 17:30

PÁ: 9:00 - 17:30

SO: 9:00 - 13:00

2009 - 2021 © CMI plaza - obchodní dům | Hudební nástroje Yamaha | Mapa stránek | Odkazy